Jak začít soutěžit?

Projekt Golden Tip je unikátní nehazardní sázkový portál. Protože se nehraje o Vaše peníze ale o věcné ceny, nemůžete nic prohrát, můžete pouze získat. Hlavním posláním Golden Tipu je přinést radost ze hry všem fanouškům nejen špičkových klubů, ale zejména klubů z nižších fotbalových soutěží i klubů z jiných sportovních odvětví, kde o výsledku rozhodují góly. Portál Golden Tip je rozčleněný do čtyř základních sekcí. Golden Tip, Klubová zóna, Golden Tour a Krajské fotbalové přebory - více na záložce Pravidla sázení.
Pokud si chcete bez rizika hrát, založte si pomocí registračního formuláře kartu člena a můžete začít.

GOLDEN TIP

vsadit tip

V sekci Golden Tip se provozují klasické kurzové sázky na vybrané příležitosti ze všech sportovních odvětví. Každý den zde naleznete nové příležitosti, jak rozšíříte počet svých kreditů a zároveň zvýšíte své šance na zisk jedné z hodnotných cen. Více na záložce Pravidla sázení.

KLUBOVÁ ZÓNA

vsadit tip

Klubová zóna je unikátním projektem realizovaným pouze v rámci portálu Golden Tip. Každý klub z jakékoliv soutěže či sportovního odvětví, kde o výsledku rozhodují góly, má možnost se do tohoto projektu zapojit. Členský klub má vytvořenou pro své fanoušky samostatnou stránku, kde lze sázet výhradně na výsledky utkání týmu členského klubu. Jedinečná hra s registrovaným názvem FansTopHit přinese do ochozů hřišť a hospůdek hodně zábavy. Více na záložce Klubová zóna.

KRAJSKÉ PŘEBORY

vsadit tip

V této sekci je cílem portálu Golden Tip nabídnout jednotlivým krajským fotbalovým svazům možnost zatraktivnit nejvyšší krajské soutěže, přilákat diváky a sponzory a dále popularizovat fotbal. Ve spolupráci s místními odborníky, píšícími novináři a funkcionáři se budou pravidelně vypisovat kurzové sázky na jednotlivá kola krajských přeborů. Soutěže budou postupně přidávány. Více na záložce Pravidla sázení.

GOLDEN TOUR

vsadit tip

Golden Tour je největší halová liga firem ve střední Evropě, která se hraje vždy od ledna do března v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a v Bratislavě. Kurzové sázky na jednotlivé zápasy živí zdravou rivalitu mezi účastnickými týmy a přinášejí větší zábavu do této dnes už značně prestižní soutěže. Více na záložce Pravidla sázení.

NÁVŠTĚVNOST

Dnes: 168 Tento měsíc: 1049 Celkem: 763325 Počet návštěvníků online: 5

NOVINKY

2013-09-16 08:47:00

Internetový portál Golden Tip se neustále rozšiřuje o další možnosti her a tipovaček pro další sporty a soutěže. Tato činnost s sebou nese občasné tech... zobrazit více

Copyright (c) 2012 GoldenTip.cz - Všechna práva vyhrazena / All rights reserved
Vytvořilo studio U&WE Advertising